{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| Model: | BFB03512MA |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 35 mm x 35 mm x 10 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.08A |
| Délka: | 35 mm |
| Šířka: | 35 mm |
| výška: | 10 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: