{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | BCB0812GHN-F00 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 30 mm |
| Současný stav: | 1.74A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | DELTA |
| Otáčky (ot./min.): | 9500 |
| Proudění vzduchu: | 26.0 CFM (0.736 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | BCB |
| Statický tlak: | 2.663 in H2O (663.3 Pa) |
| Hluk: | 67.8 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: