{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| Model: | AUB08512H |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 85 mm x 85 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.36A |
| Délka: | 85 mm |
| Šířka: | 85 mm |
| výška: | 25 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: