{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | ASFN80372 |
| OTÁČKY: | 2950 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Panasonic |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 39,0 CFM (1,09 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | ASFN8 |
| Statický tlak: | 0,147 v H2O (36,6 Pa) |
| Hluk: | 32,5 dB(A) |
| Popis: | Ventilátor osový 80X80MM 24V 0,18A 2wries |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | – |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 3.36W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.140A |
popis_vašich_požadavek: