{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | ASEN50754 |
| OTÁČKY: | 3200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | Panasonic |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 214,3 CFM (6,00 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | – |
| Hluk: | 56,0 dB(A) |
| Popis: | MOTOR VENTILÁTORU AC |
| Napětí - jmenovité: | 200VAC |
| Velikost / rozměry: | Obdélníkový/kulatý - 172 mm délka x 150 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | – |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 33.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.210A |
popis_vašich_požadavek: