{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | AMPIRE |
| Typ: | a-Si TFT-LCD , panel |
| Režim zobrazení: | TN, normálně bílý, propustný |
| Velikost: | 4.3 |
| Usnesení: | 480(RGB)¡Á272 , WQVGA |
| Jas: | 300 cd/m2 (typicky) |
| Kontrastní poměr: | 250:1 (typicky) |
| Barvy displeje: | 65K/262K |
| Doba odezvy: | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu: | 70/70/35/55 (typ.)(CR¡Ý10) (L/R/U/D) |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Typ lampy: | 7S1P WLED |
| Signálové rozhraní: | 8/9/16/18bitový paralelní systém 6800/8080 |
| Vstupní napětí: | 3,3 V (typ.) |
| Použití: | Navigační zařízení Pocket TV MP4 |
| Výrobce: | AMPIRE |
popis_vašich_požadavek: