{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | AFC0612DB-F00 |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 12VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 7200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 29.2 CFM (0.818m³/min) |
| Hluk: | 47,5 dB(A) |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Šířka: | 15,00 mm |
| Vlastnosti: | Řízení PWM, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | AFC |
| Statický tlak: | 0.517 in H2O (128.8 Pa) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 60X15MM 12VDC VODIČ |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 8 ~ 13,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 3.96W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.330A |
| Výrobce: | Delta Electronics |
popis_vašich_požadavek: