{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Delta |
| MPN: | AFB1248VHE |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 48VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 3200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 130.0 CFM (3.64m³/min) |
| Hluk: | 48,0 dB(A) |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | AFB |
| Statický tlak: | 0.420 in H2O (104.6 Pa) |
| Popis: | FAN AXIAL 120X120X38MM 48V WIRE |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 28 ~ 56VDC |
| Výkon (ve wattech): | 8.64W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.180A |
| Výrobce: | Delta Electronics |
popis_vašich_požadavek: