{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | AFB1212VHE |
| OTÁČKY: | 3200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 130.0 CFM (3.64m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | AFB |
| Statický tlak: | 0.420 in H2O (104.6 Pa) |
| Hluk: | 48,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 120X38MM 12VDC DRÁTOVÝ |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Další názvy: | 603-1339 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 4 ~ 13.2VDC |
| Výkon (ve wattech): | 7.20W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.600A |
popis_vašich_požadavek: