{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | AFB0924VH |
| OTÁČKY: | 3800 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 25,40 mm |
| Proudění vzduchu: | 67.8 CFM (1.90m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | AFB |
| Statický tlak: | 0.302 in H2O (75.2 Pa) |
| Hluk: | 45,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 92X25.4MM 24VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 92 mm délka x 92 mm výška |
| Další názvy: | 603-1070 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 14 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 5.28W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.220A |
popis_vašich_požadavek: