{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | AFB0924VH-R00 |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 24V |
| Otáčky (ot./min.): | 3800 |
| Proudění vzduchu: | 67,8 CFM (1,92 m³/min) |
| Hluk: | 45 dBA |
| Současný stav: | 0.40A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Vlastnosti: | Snímač zablokovaného rotoru |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | AFB |
| Statický tlak: | 0.302 in H2O (75.2 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: