{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | AFB0912L-F00 |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 12VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 2100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 37.1 CFM (1.04m³/min) |
| Hluk: | 25.0 dB(A) |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Šířka: | 25,40 mm |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | AFB |
| Statický tlak: | 0,100 in H2O (24,9 Pa) |
| Popis: | FAN AXIAL 92X92X25.4MM 12V WIRE |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 92 mm délka x 92 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 840 mW |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.070A |
| Výrobce: | Delta Electronics |
popis_vašich_požadavek: