{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | AFB0812HH |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 12V |
| Otáčky (ot./min.): | 3250 |
| Proudění vzduchu: | 37.4 CFM (1.06 m³/min) |
| Hluk: | 34 dBA |
| Současný stav: | 0.3A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | AFB |
| Statický tlak: | 0.181 in H2O (45.1 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: