{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | AFB0612LD |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 12V |
| Otáčky (ot./min.): | 3200 |
| Proudění vzduchu: | 13,06 CFM (0,37 m³/min) |
| Hluk: | 24 dBA |
| Současný stav: | 0.11A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0.119 in H2O |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: