{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | AFB0612HB |
| OTÁČKY: | 4000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 15,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 15.4 CFM (0.431m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | AFB |
| Statický tlak: | 0.155 in H2O (38.6 Pa) |
| Hluk: | 32,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 60X15MM 12VDC VODIČ |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Další názvy: | 603-1526 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.20W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.100A |
popis_vašich_požadavek: