{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | AFB0424HHB |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 24V |
| Otáčky (ot./min.): | 8300 |
| Proudění vzduchu: | 11.48 CFM (0.325 m³/min) |
| Hluk: | 32 dBA |
| Současný stav: | 0.13A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0.359 in H2O |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: