{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| Model: | AFB0412HA-R00 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Současný stav: | 0.14A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Otáčky (ot./min.): | 6000 |
| Proudění vzduchu: | 6,9 CFM (0,195 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač zablokovaného rotoru |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | AFB |
| Statický tlak: | 0,140 in H2O (34,9 Pa) |
| Hluk: | 27 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: