{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | AFB02512HHA |
| OTÁČKY: | 13000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 10,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 2,4 CFM (0,067 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | AFB |
| Statický tlak: | 0,300 in H2O (74,7 Pa) |
| Hluk: | 28,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 25X10MM 12VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - délka 25 mm x výška 25 mm |
| Další názvy: | 603-1000 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 13,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 960mW |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.080A |
popis_vašich_požadavek: