{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
Advantech PCA-6012G2-00A1E Průmyslová základní deska
Specifikace:
| Výrobce | Advantech Corp |
| Série | – |
| Stav části | Aktivní |
| Jádro procesoru | Atom N455 |
| Rychlost | 1,66 GHz |
| Počet jader | 2 |
| Výkon (ve wattech) | – |
| Typ chlazení | Chladič |
| Velikost / rozměr | 13,3″ x 4,8″ (338 mm x 122 mm) |
| Formátový faktor | – |
| Místo rozšíření / autobus | ISA, PCI |
| Kapacita/instalovaná paměť RAM | 2GB/0GB |
| Rozhraní úložiště | SATA 2.0 (3) |
| Video výstupy | LVDS, VGA |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| USB | USB 2.0 (8) |
| RS-232 (422, 485) | 2 |
| Digitální I/O linky | 8 |
| Analogový vstup: výstup | – |
| Časovač Watchdog | Ano |
| Provozní teplota | 0°C ~ 60°C |
popis_vašich_požadavek: