{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
Značka: ADDA
Model: AD0812UB-F71
Velikost balení: 10*10*5cm
Hmotnost balení: 0,2 kg
DHL Hrubá hmotnost: 0,5 kg
Stav: Nové
| Značka: | ADDA |
| Model: | AD0812UB-F71 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm mm x 80 mm mm x 38 mm mm mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.52A |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| výška: | 38 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: