{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AD1224HS-A71GL-LF |
| Velikost: | 120 mm |
| Typ: | Bezkartáčový axiální ventilátor |
| Typ tlaku: | 3.4 mmAq |
| Výrobce: | ADDA |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| Série: | AD12025 |
| Hluk: | 39.1 dBA |
| Typ ložiska: | Rukáv |
| Výška: | 120 mm |
| Rychlost: | 2200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 24 VDC |
| Proudění vzduchu: | 87.87 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 3.12 W |
| Materiál pouzdra: | Plastové |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Balení: | Hromadné |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 120 mm délka x 25 mm šířka x 120 mm výška |
| Část # Aliasy: | AD1224HS-A71GL |
popis_vašich_požadavek: