{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| MPN: | AD1224HB-Y59 |
| Napětí: | 24V |
| Dráty: | 3 |
| Současný stav: | 0.25A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 32 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: