{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AD0924HB-F91DS |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 90 mm mm x 90 mm mm x 38 mm mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.55A |
| Délka: | 90 mm |
| Šířka: | 90 mm |
| výška: | 38 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: