{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AD0824MX-A70GL-LF |
| Velikost: | 80 mm |
| Typ: | Bezkartáčový axiální ventilátor |
| Výrobce: | ADDA |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| Série: | AD8015-7 |
| Hluk: | 28,3 dBA |
| Typ ložiska: | Míč, pouzdro |
| Výška: | 80 mm |
| Rychlost: | 2440 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 24 VDC |
| Proudění vzduchu: | 31,4 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 2.4 W |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Balení: | Hromadné |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 80 mm délka x 25 mm šířka x 80 mm výška |
| Část # Aliasy: | AD0824MX-A70GL(T) |
popis_vašich_požadavek: