{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | AD0824HX-D71 |
| Výkon: | 3.12W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 15 mm |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | ADDA |
| Otáčky (ot./min.): | 3200 |
| Proudění vzduchu: | 29 CFM (0.821 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Série: | AD8015-7 |
| Hluk: | 33,4 dBA |
popis_vašich_požadavek: