{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | AD0824HB-Y51 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 32 mm |
| Současný stav: | 120mA |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | ADDA |
| Proudění vzduchu: | 49 CFM (1.387 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Hluk: | 41 dBA |
popis_vašich_požadavek: