{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | AD0824HB-F71DS |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.4A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | ADDA |
| Proudění vzduchu: | 75 CFM (2.123 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Hluk: | 50,5 dBA |
popis_vašich_požadavek: