{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| MPN: | AD0812LB-A70GL(T)-LF |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Otáčky (ot./min.): | 2100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 27 CFM |
| Hluk: | 22,3 dBA |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Série: | AD8025 |
| Typ ložiska: | Míč |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 12 VDC |
| Typ tlaku: | 1,8 mmAq |
| Jmenovitý výkon: | 960 mW |
| Materiál pouzdra: | Plastové |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 80 mm délka x 25 mm šířka x 80 mm výška |
| Část # Aliasy: | AD0812LB-A70GL(T) |
| Výrobce: | ADDA |
popis_vašich_požadavek: