{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| MPN: | AD0712HB-D70 |
| Napětí: | 12V |
| Dráty: | 2 |
| Současný stav: | 0.27A |
| Délka: | 70 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| Výška: | 15 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: