{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AD07012DX257300 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 70 mm mm x 70 mm mm x 25 mm mm mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.36A |
| Délka: | 70 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| výška: | 25 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: