{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AD0612MX-C70GL-LF |
| Velikost: | 60 mm |
| Výrobce: | ADDA |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 20 mm |
| Série: | AD6025 |
| Hluk: | 25,7 dBA |
| Výška: | 60 mm |
| Rychlost: | 3900 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 12 VDC |
| Proudění vzduchu: | 14,5 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 1.56 W |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 60 mm délka x 20 mm šířka x 60 mm výška |
| Část # Aliasy: | AD0612MX-C70GL(T) |
popis_vašich_požadavek: