{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AD0612HX-G70 |
| Velikost: | 60 mm |
| Typ: | Bezkartáčový axiální ventilátor |
| Typ tlaku: | 2,7 mmAq |
| Výrobce: | ADDA |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Hluk: | 32 dBA |
| Typ ložiska: | Míč, pouzdro |
| Výška: | 60 mm |
| Rychlost: | 4900 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 12 VDC |
| Proudění vzduchu: | 14,5 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 1.8 W |
| Aktuální typ: | DC |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 60 mm délka x 10 mm šířka x 60 mm výška |
| Část # Aliasy: | AD0612HX-G70(T) |
popis_vašich_požadavek: