{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AD0612DB-D70GL(T)-LF |
| Velikost: | 60 mm |
| Typ: | Bezkartáčový axiální ventilátor |
| Výrobce: | ADDA |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 15 mm |
| Série: | AD6025 |
| Hluk: | 23,8 dBA |
| Typ ložiska: | Míč |
| Výška: | 60 mm |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 12 VDC |
| Proudění vzduchu: | 10,7 CFM |
| Aktuální typ: | DC |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 60 mm délka x 15 mm šířka x 60 mm výška |
| Část # Aliasy: | AD0612DB-D70GL(T) |
popis_vašich_požadavek: