{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AD0605MB-G70-LF |
| Velikost: | 60 mm |
| Typ: | Bezkartáčový axiální ventilátor |
| Typ tlaku: | 1,3 mmAq |
| Výrobce: | ADDA |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Série: | AD6010 |
| Hluk: | 28 dBA |
| Typ ložiska: | Míč |
| Výška: | 60 mm |
| Rychlost: | 4200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 5 VDC |
| Proudění vzduchu: | 12 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 650 mW |
| Materiál pouzdra: | Plastové |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Balení: | Hromadné |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 60 mm délka x 10 mm šířka x 60 mm výška |
| Část # Aliasy: | AD0605MB-G70(T) |
popis_vašich_požadavek: