{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | AD0512LB-G70 |
| Výkon: | 0.72W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 52 mm x 52 mm x 10 mm |
| Současný stav: | 0.1A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2dráty |
| Výrobce: | ADDA |
| Otáčky (ot./min.): | 3900 |
| Proudění vzduchu: | 9,4 CFM (0,266 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Série: | AD5010 |
| Hluk: | 20 dBA |
popis_vašich_požadavek: