{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| MPN: | AD0505MB-G70-LF |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Otáčky (ot./min.): | 4600 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 10,5 CFM |
| Hluk: | 24 dBA |
| Délka: | 50 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Série: | AD5010 |
| Typ ložiska: | Míč |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 5 VDC |
| Jmenovitý výkon: | 700 mW |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 50 mm délka x 10 mm šířka x 50 mm výška |
| Část # Aliasy: | AD0505MB-G70(T) |
| Výrobce: | ADDA |
popis_vašich_požadavek: