{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AD0424MS-C50-LF |
| Velikost: | 40 mm |
| Typ: | Bezkartáčový axiální ventilátor |
| Typ tlaku: | 4,5 mmAq |
| Výrobce: | ADDA |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 20 mm |
| Hluk: | 27,5 dBA |
| Typ ložiska: | Rukáv |
| Výška: | 40 mm |
| Rychlost: | 6700 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 24 VDC |
| Proudění vzduchu: | 8,3 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 1.68 W |
| Aktuální typ: | DC |
| Rozměry rámu - mm: | 40 mm délka x 20 mm šířka x 40 mm výška |
| Část # Aliasy: | AD0424MS-C50 |
popis_vašich_požadavek: