{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| MPN: | AD0412MB-G76-LF |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Otáčky (ot./min.): | 4800 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 5,7 CFM |
| Hluk: | 20 dBA |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 12 VDC |
| Jmenovitý výkon: | 1.08 W |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 40 mm délka x 10 mm šířka x 40 mm výška |
| Část # Aliasy: | AD0412MB-G76(T) |
| Výrobce: | ADDA |
popis_vašich_požadavek: