{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AD0412HB-B5BDS(HFP)-LF |
| Velikost: | 40 mm |
| Typ: | Bezkartáčový axiální ventilátor |
| Výrobce: | ADDA |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 28 mm |
| Typ ložiska: | Míč |
| Výška: | 40 mm |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 12 VDC |
| Aktuální typ: | DC |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 40 mm délka x 28 mm šířka x 40 mm výška |
| Část # Aliasy: | AD0412HB-B5BDS(HFP) |
popis_vašich_požadavek: