{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | AC 4300 H |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 119 mm |
| Proudění vzduchu: | 204m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 119 x 119 x 32 mm |
| Napájecí napětí: | 85 → 265 V ac |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 119 mm |
| Spotřeba energie: | 11W |
| Hloubka: | 32mm |
| Hladina hluku: | 51 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 3400 otáček za minutu |
popis_vašich_požadavek: