{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| MPN: | AB7512UB-W03 |
| Napětí: | 12V |
| Dráty: | 3 |
| Současný stav: | 0.60A |
| Délka: | 75 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: