{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AB5012MX-A03 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 50 mm x 50 mm x 25 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.30A |
| Délka: | 50 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| výška: | 25 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: