{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AA8381HB-AT-LF |
| Velikost: | 80 mm |
| Výrobce: | ADDA |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Série: | AA8038 |
| Hluk: | 25 DB |
| Typ ložiska: | Míč |
| Výška: | 80 mm |
| Rychlost: | 2300 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory střídavého proudu |
| Provozní napájecí napětí: | 115 VAC |
| Proudění vzduchu: | 24 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 8.98 W |
| Materiál pouzdra: | Hliník |
| Styl ukončení: | Svorka pro rychlé připojení |
| Aktuální typ: | AC |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 80 mm délka x 38 mm šířka x 80 mm výška |
| Část # Aliasy: | AA8381HB-AT |
popis_vašich_požadavek: