{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| MPN: | AA1282DB-AT-LF |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Otáčky (ot./min.): | 2300 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 70 CFM |
| Hluk: | 39 DB |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Série: | AA12038 |
| Typ ložiska: | Míč, pouzdro |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory střídavého proudu |
| Provozní napájecí napětí: | 230 VAC |
| Typ tlaku: | 1,524 mmAq, 3,302 mmAq |
| Jmenovitý výkon: | 8.1 W |
| Materiál pouzdra: | Hliník |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | AC |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 120 mm délka x 38 mm šířka x 120 mm výška |
| Část # Aliasy: | AA1282DB-AT(CF) |
| Výrobce: | ADDA |
popis_vašich_požadavek: