{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ADDA |
| Model: | AA1281UB-AW-LF |
| Velikost: | 120 mm |
| Výrobce: | ADDA |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Série: | AA12038 |
| Hluk: | 46 DB |
| Typ ložiska: | Míč |
| Výška: | 120 mm |
| Rychlost: | 2500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory střídavého proudu |
| Provozní napájecí napětí: | 115 VAC |
| Proudění vzduchu: | 100,2 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 25.82 W |
| Materiál pouzdra: | Hliník |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | AC |
| Balení: | Hromadné |
| Tovární balení Množství: | 1 |
| Rozměry rámu - mm: | 120 mm délka x 38 mm šířka x 120 mm výška |
| Část # Aliasy: | AA1281UB-AW(CF) |
popis_vašich_požadavek: