{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Mitsubishi |
| Typ: | a-Si TFT-LCDPanel |
| Režim zobrazení: | TN, normálně bílý, propustný |
| Velikost: | 8.4″ |
| Usnesení: | 640(RGB)¡Á480 (VGA) |
| Povrch: | Tvrdý povlak (2H), antireflexní povlak |
| Jas: | 480 cd/m2 (typicky) |
| Kontrastní poměr: | 500 : 1 (typicky) (propustné) |
| Barvy displeje: | 262K (6 bitů) |
| Doba odezvy: | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) (ms) |
| Úhel pohledu: | 65/65/50/60 (Typ.)(CR?10) (L/R/U/D) |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Typ lampy: | CCFL |
| Signálové rozhraní: | CMOS (1 ch, 6 bitů) |
| Vstupní napětí: | 3,3 V (typ.)(VCC) |
| Výrobce: | Mitsubishi |
popis_vašich_požadavek: