{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | A59-B15A-15T1-000 |
| Velikost: | 6.8 x 5.9 x 1.5 (172 x 150 x 38) In. (mm) |
| Ukončení: | Terminály |
| Výrobce: | Globe Motors |
| Proudění vzduchu: | 102 CFM (2888 L/Min.) |
| Série: | AC Series |
| Rozměry: | 6.8 x 5.9 x 1.5 In. (172 x 150 x 38 mm) |
| Hladina hluku: | 35/38 dBA |
| Frekvence: | 50; 60 Hz |
| Aktuální hodnocení: | 0.19 A |
| Rychlost: | 1650 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 6.8 x 5.9 In. (172 x 150 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 1,5 palce. (38 mm) |
| Jmenovité napětí: | 115 VAC |
| Konfigurace: | Obround (Flat Sides/Rounded Ends) |
| Jmenovitý výkon: | 18 W |
popis_vašich_požadavek: