{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SHYUAN |
| Model: | A2V15C51TBT-1C |
| Výkon: | 25/32W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 172 mm x 150 mm x 51 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 150 mm |
| Šířka: | 172 mm |
| výška: | 51 mm |
popis_vašich_požadavek: