{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SHYUAN |
| MPN: | A2V15C51TBL-1C |
| Napětí: | 230V |
| Současný stav: | 0.11/0.15A |
| Výkon: | 25/32W |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Výška: | 51 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: