{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | EBMPAPST |
| Model: | A2E250-AN35-05 |
| Výkon: | 95/110W |
| Napětí: | 230V |
| Typ: | Ventilátor |
| Současný stav: | 0.40/0.48A |
| MOQ: | 1KS |
| Frekvence: | 50/60Hz |
popis_vašich_požadavek: